Óvodai előadások az energiatudatosság jegyében

Az energiatudatosság és energiatakarékosság jegyében óvodai előadásokat tartott a Kaán Károly Környezetvédelmi Egyesület Nagykanizsán.

A Kaán Károly Környezetvédelmi Egyesület szakemberei “A zöld jövő” című, KEHOP-5.4.1-16-2016-00330 azonosítószámú pályázat keretei között óvodai előadásokat tartott  a Nagykanizsa Központi Rózsa Óvoda, valamint a Corvin óvoda valamennyi csoportjában  a gyerekek életkorának megfelelően, interaktív foglalkozásokkal kiegészítve. Az előadások fő témája az energia, illetve az energia kinyerése volt. A gyerekek megismerkedettek a foglalkozások keretében a megújuló energiaforrásokkal, amely körülveszi őket és az embereket, azok használatával, előnyeivel és a mindennapi életüköz köthető gyakorlati példákat is megismerettek szakembereink segítségével.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük