„Energiasuli” általános iskolai vetélkedő

A Kaán Károly Környezetvédelmi Egyesület a KEHOP-5.4.1-16-2016-00330 azonosítószámú, „A zöld jövő” c. projekt keretében kétfordulós vetélkedőt szervezett általános iskolás alsó és felső tagozatos diákok számára a megújuló energia témakörében 2021 júniusában. Az első forduló intézményen belüli házi versenyek megvalósításával zajlott, majd az intézményekből a legjobb 9 csapat jutott tovább a döntőbe, ahol már a legjobb 9 3 fős csapat mérettethette meg magát. A csapatoknak megújuló energiával kapcsolatos feladatokat kellett megoldani sokesetben gyakorlatias módon. A rendezvényen az első 3 csapat került díjazásra.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük